0
  Giriş

Web Zamanı bayilik sistemi sadece bilgisayar veya telefon başından yürütebileceğiniz kazançlı ve kolay bir iş modelidir. Size kurulan özel sayfadan müşteri taleplerini ve siparişlerini takip etmeniz yeterli. Bayi olabilmeniz için şahıs firması veya şirket sahibi olmanıza gerek yok.

Bayi sistemi nasıl çalışır ?

Web Zamanı bayileri için özel sayfa oluşturur. Bayiler Web Zamanı tarafından kendilere özel kurulan sayfada web site paketleri satışı , reklam paketleri satışı ve hosting satışı yapmaktadırlar. Bayi sayfasına gelen siparişler veya talepler, Bayi tarafından Web Zamanı merkezine iletilir. Web zamanı  bayiye ait müşterinin talebini işleme alır ve en kısa sürede talep edilen işi icraata geçirerek en iyi şekilde müşteriye teslim eder.

Yukarıdaki metinden de anlayacağınız üzere, Bayinin görevi sadece sipariş almaktır. Bayiler tasarım veya kodlama ile ilgilenmez. Kodlama ve Tasarım işleri sadece Web Zamanı ekibi tarafından yapılır.

Bayilerin Satacağı Paketler ve Şartlar ?:

  1.  www.webzamani.com adresinde bulunan tüm paketleri, bayiler kendi bayi web siteleri üzerinden  satma yetkisine sahiptir.
  2.  webzamani.com satış fiyatları altında veya üstünde paketleri satmak yasaktır. Satışlar Web Zamanı’nın belirlediği fiyatlar üzerinden yapılacaktır.
  3.  Bayi tarafından alınan web tasarım, reklam,hosting satışı işlerini sadece Web Zamanı ekipleri yapar. Bayi, kendisi tasarım  kodlama bilse dahi işlemi kendi yapamaz veya alınan işi başkaya firmaya ihale edemez. bu gibi durumların tesipitinde koşulsuz şartsız bayilik iptal edilir.

   NOT: WEB ZAMANI BAYİLİK SİSTEMİ BİR NETWORK İŞİ DEĞİLDİR. BAYİLERİMİZİN DE NETWORK SİSTEMİ ÇALIŞMASI YASAKTIR!

—————————————————————————————

Bayi Kazançları:

1 ) Aylık Web paketlerinde kazanç:

a ) E-Ticaret paketi Aylık Satış Fiyatı: 290 TL ( her ay )
Web Zamanı’na iletilecek ücret: 174 TL ( her ay )
Bayi Kazancı: 116 TL   ( her ay )
Bayi kazancı %40 ( her ay )  –  Bayiler aylık gelen gelirden bir defaya mahsus değil , müşterinin aboneliği devam ettiği sürece, her ay yatan 290 TL’den %40 alacaktır.

b ) Kurumsal paketi Aylık Satış Fiyatı: 200 TL ( her ay )
Web Zamanı’na iletilecek ücret: 120 TL ( her ay )
Bayi Kazancı: 80 TL   ( her ay )
Bayi kazancı %40 ( her ay )  –  Bayiler aylık gelen gelirden bir defaya mahsus değil , müşterinin aboneliği devam ettiği sürece, her ay yatan 200 TL’den %40 alacaktır.

—————————————————————————————

2 ) Yıllık Web paketlerinde kazanç:

a ) E-Ticaret paketi Yıllık Satış Fiyatı: 2500 TL
Web Zamanı’na iletilecek ücret: 1500 TL
Bayi Kazancı: 1000 TL (%40)

b ) Kurumsal paketi Yıllık Satış Fiyatı: 1500 TL
Web Zamanı’na iletilecek ücret: 900 TL
Bayi Kazancı: 600 TL  (%40)

3) Reklam Satışlarından Kazanç

a) Google Reklam Paketi Aylık Satış Fiyatı: 2800 TL
Web Zamanı’na iletilecek ücret: 2.434,78 TL
Bayi Kazancı: 365,22 TL
Bayi kazancı %15 –  Bayiler aylık gelen reklam gelirinden bir defaya mahsus değil , müşterinin aboneliği devam ettiği sürece, her ay yatan Reklam Gelirinden’den %15 alacaktır.

b) Facebook ve Instagram Paketi Aylık Satış Fiyatı: 900 TL
Web Zamanı’na iletilecek ücret: 782,61 TL
Bayi Kazancı: 117,39 TL
Bayi kazancı %15 – Bayiler aylık gelen reklam gelirinden bir defaya mahsus değil , müşterinin aboneliği devam ettiği sürece, her ay yatan Reklam Gelirinden’den %15 alacaktır.


Bayilik Şartları ve Ücretleri:

  • Web Zamanı bayisi olabilmeniz için şahıs işletmesi veya Şirket sahibi olmanıza gerek yok
  • Bayilik için giriş bedeli olarak 2500 TL ödenmesi gerekmektedir. Yaptığınız bayilik ödemesinden 500 TL sistem kurulum masrafına kesilir. Kalan 2000 TL ise hesabınıza kredi olarak yüklenir. Almış olduğunuz işlerden web zamanına düşen hak kredinizden düşülür.
  • Bayi olmanız için kodlama ve tasarım bilmenize gerek yoktur. Tüm kodlama işlemlerini ve Tasarımları WebZamanı ekibi yapmaktadır.
  • Bayiler kendilerine kurulan özel sayfada müşteri taleplerini ve siparişlerini takip edip zamanında Webzamanı merkezine iletmek zorundadırlar.
  • Bayilere kurulan özel web site sayfasında bayilerin yönetebileceği panel ve bilgileri yer almaktadır.
  • Bayiler yapılan işlerin ücretlerini müşterilerinden kendi tahsil eder.
  • Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterileri ise, bayiler web site üzerinden kredi kartı ile satışa müşterilerini yönlendirebilirler.